درباره ی ما

سایت هاستینگ خرید هاست ارزان در جهت فروش هاست های پرسرعت اما ارزان راه اندازی شده است.

معمولا سایت ها قبل از رسیدن به بازدید های زیاد و روزانه ی بالای 15 الی 20 هزار آی پی به هاست های معمولی و ارزان تر نیاز دارند. اما چه خوب است که این هاست ها از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشند تا بازدید کننده ها هرچند کم باشند و سایت در مرحله ی قبل از درآمد زایی باشد، باز هم بتوان از سرویس هاست مناسبی برای خدمت دهی استفاده کرد.

سایت خرید هاست ارزان ( http://kharidhostarzan.com ) با خدماتی ارزان اما با کیفیت، تمایل به ارائه ی سرویس های مناسب در جهت سود دو طرفه دارد. برای تحقق به موضوع حفظ کیفیت هاست ها ، از هارد دیسک های SSD و سرور های ابری برای سرویس دهی به شما عزیزان استفاده شده است. این سیستم قادر به حفظ سرعت لود بالای سایت شما عزیزان است. پهنای باند نامحدود و دیتابیس نامحدود به همراه تواناییی اضافه کردن دامنه های بیشتر، برای حفظ رضایت شما در نظر گرفته شده است.

خدمات کلی هاست خرید ارزان، هاست ارزان، خدمات بهینه سازی و همینطور بررسی سایت شما و مشاوره در این مورد است. در کنار امر بهینه سازی راهکارهایی برای کاهش رتبه ی الکسا نیز در لیست خدمات ما قرار دارد.

این مورد هم قابل ذکر است که خدمات بهینه سازی توسط با مانند قیمت هاست ها، با نرخی ارزان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. قیمتی که تا چند برابر ارزان تر از سایر سایت ها است. که البته این به معنی توانایی در سطح متوسط بهینه سازی نیست. ما به اصول سئو تسلط داریم اما آن را با قیمتی ارزان در اختیار شما قرار میدهیم . اینترنتی مفید بر پایه ی سایت هایی است که بهینه ساخته شده اند و مطالب مورد نیاز و طبق فعالیت اصلی سایت را در اختیار دنیای اینترنت قرار می دهند. ما خواهان این امر هستیم.

جلال علیزاده – مدیر سایت خرید هاست ارزان

تماس :

http://kharidhostarzan.com/contact