سایت هاستینگ خرید هاست ارزان در جهت فروش هاست های پرسرعت اما ارزان راه اندازی شده است.

فعالیت سایت خرید هاست ارزان از دی ماه سال 1395 آغاز شده است و تاکنون پذیرای سایت هایی هستیم که به ما اطمینان کرده اند.

معمولا سایت ها قبل از رسیدن به بازدید های زیاد و روزانه ی بالای 15 الی 20 هزار آی پی به هاست های معمولی و ارزان تر نیاز دارند. اما مهم است که این هاست ها از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشند تا بازدید کننده ها هرچند کم باشند و سایت در مرحله ی قبل از درآمد زایی باشد، باز هم بتوان از سرویس هاست مناسبی برای خدمت دهی استفاده کرد.

سایت خرید هاست ارزان ( https://kharidhostarzan.com ) با خدماتی ارزان اما با کیفیت، تمایل به ارائه ی سرویس های مناسب در جهت سود دو طرفه دارد. برای تحقق به موضوع حفظ کیفیت هاست ها ، از هارد دیسک های SSD و سرور های ابری برای سرویس دهی به شما عزیزان استفاده شده است. این سیستم قادر به حفظ سرعت لود بالای سایت شما عزیزان است. پهنای باند نامحدود و دیتابیس نامحدود به همراه توانایی اضافه کردن دامنه های بیشتر، برای حفظ رضایت شما در نظر گرفته شده است.

برای ما مهم است که هم شما و هم بازدید کنندگان شما دید خوبی نسبت به سرعت لود سایت داشته باشید و می دانیم هاست پر سرعت مورد نیاز شما است. مفید بودن سایت شما همراه با سرعت لود مناسب، می تواند تاثیر مناسبی بر روی بازدید کننده داشته باشد و همینطور اگر شما از کیفیت هاست هایی که در اختیارتان می گذاریم راضی باشید، یک نوع تبلیغ برای ما حساب می شود. پس سعی ما حفظ کیفیت برای ایجاد این محیط است.

امیدواریم هاست های سایت ” خرید هاست ارزان ” با قیمت مناسب و ارزانی که دارند گزینه ی مناسبی برای میزبانی سایت شما باشند.

نرخ هاست ارزان به صورت زیر است :