هاست ابری SSD با قیمت ارزان

این مطلب در مورد هاست ابری SSD با قیمت ارزان و در توضیح خرید هاست ارزان و پرسرعت لینوکس نوشته شده است

هاست ابری SSD – هاست ارزان :

این مطلب در مورد هاست ابری SSD – هاست ارزان در سایت هاست ارزان در موضوع هاست و سرور و در سایت خرید هاست ، خرید هاست ارزان و خرید هاست پرسرعت ارزان وردپرس نوشته شده است.

هاست ابری SSD – هاست ارزان

هاست ابری SSD در سایت خرید هاست ارزان ( cheaplyhost ) :

با وجود هاست های SSD که بر روی سرور های ابری با سیستم عامل کلاد لینوکس راه اندازی شده اند ، سایت ها می توانند سرعت و کیفیت مناسبی داشته باشند. همینطور همراه با داشتن قیمت های ارزان سرویس ها ، حق و سهم مشتری از داشتن یک هاست خوب هم رعایت شده است.

هاست های ابری بر روی سرور هایی با رایانش ابری راه اندازی می شوند. اما رایانش ابری چیست ؟ به صورت ساده رایانش ابری به عملیاتی گفته می شود که درخواست کاربر بدون دخالت مستقیم او توسط مجموعه از منابع سیستم که قابل پیکربندی و تنظیمات متغیر هستند در اختیار او قرار می گیرد. کاربر از اینکه چه عملیاتی انجام شد و چه منابعی مناسب با تنظیمات دلخواه او عملیات را انجام دادند مطلع نمی شود و به همین دلیل نام ابر به عنوان مخفی بودن عملیات بر روی این پردازش ها گذاشته شده است.

توضیحاتی دیگر در این رابطه :

رایانش ابری :

رایانش ابری (به انگلیسی: Cloud Computing) مدل رایانشی بر پایهٔ شبکه‌های رایانه‌ای مانند اینترنت است که الگویی تازه برای عرضه، مصرف و تحویل خدمات رایانشی (شامل زیرساخت، نرم‌افزار، بستر، و سایر منابع رایانشی) با به‌کارگیری شبکه ارائه می‌کند. «رایانش ابری» از ترکیب دو کلمه رایانش و ابر ایجاد شده‌است. ابر در اینجا استعاره از شبکه یا شبکه‌ای از شبکه‌های وسیع مانند اینترنت است که کاربر معمولی از پشت صحنه و آنچه در پی آن اتفاق می‌افتد اطلاع دقیقی ندارد (مانند داخل ابر) در نمودارهای شبکه‌های رایانه‌ای نیز از شکل ابر برای نشان دادن شبکهٔ اینترنت استفاده می‌شود. دلیل تشبیه اینترنت به ابر در این است که اینترنت همچون ابر جزئیات فنی‌اش را از دید کاربران پنهان می‌سازد و لایه‌ای از انتزاع را بین این جزئیات فنی و کاربران به وجود می‌آورد. به عنوان مثال آنچه یک ارائه‌دهندهٔ خدمات نرم‌افزاری رایانش ابری ارائه می‌کند، برنامه‌های کاربردی تجاری آنلاین است که از طریق مرورگر وب یا نرم‌افزارهای دیگر به کاربران ارائه می‌شود. نرم‌افزارهای کاربردی و اطلاعات، روی سرورها ذخیره می‌گردند و براساس تقاضا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. جزئیات از دید کاربر مخفی می‌مانند و کاربران نیازی به آشنایی یا کنترل در مورد فناوری زیرساخت ابری که از آن استفاده می‌کنند ندارند. رایانش ترجمه کلمه ” Computing” است که در بعضی متون به جای رایانش از محاسبات و پردازش استفاده شده‌است. البته محاسبات و پردازش معادل کاملی از این کلمه نیست. زیرا بر اساس تعریف واژه‌نامه‌های معتبر مانند آکسفورد، لانگمن این واژه به معنای استفاده از رایانه و عملیات رایانه‌ها یا اموری است که یک رایانه انجام می‌دهد و محاسبه و پردازش تنها یکی از این امور است. به طور نمونه یک رایانه همان‌طور که برای اجرای فرامین به محاسبه و پردازش می‌پردازد، به همین ترتیب مدارک و فایل‌ها را در هارد دیسک یا صفحه سخت خود ذخیره می‌کند، امکان ایجاد ارتباط میان افراد را فراهم می‌آورد که این امور چیزی بیش از یک محاسبه و پردازش صرف است. به علاوه در معنای علوم رایانه معادل‌های دیگری برای کلمات «محاسبه» و «پردازش» وجود دارند، مانند” calculation” و” processing ”، که عدم تمایز این کلمات با یکدیگر می‌تواند منشأ اشتباه در درک این مفاهیم شود. رایانش ابری راهکارهایی برای ارائهٔ خدمات فناوری اطلاعات به شیوه‌های مشابه با صنایع همگانی (آب، برق، تلفن و …) پیشنهاد می‌کند. این بدین معنی است که دسترسی به منابع فناوری اطلاعات در زمان تقاضا و بر اساس میزان تقاضای کاربر به گونه‌ای انعطاف‌پذیر[واژه‌نامه ۱] و مقیاس‌پذیر از راه اینترنت به کاربر تحویل داده می‌شود. همان‌طور که کاربر تنها هزینه برق یا آب مصرفی خود را می‌پردازد. در صورت استفاده از رایانش ابری نیز کاربر تنها هزینه خدمات رایانشی مورد استفاده خود (اگر هزینه از کاربر دریافت شود) را پرداخت خواهد کرد.

رایانش ابری را گروهی تغییر الگوواره‌ای می‌دانند که دنباله‌روی تغییری است که در اوایل دهه ۱۹۸۰ از مدل رایانه بزرگ به مدل کارخواه-کارساز صورت گرفت.

با پیشرفت فناوری اطلاعات نیاز به انجام کارهای محاسباتی در همه جا و همه زمان به وجود آمده‌است. همچنین نیاز به این هست که افراد بتوانند کارهای محاسباتی سنگین خود را بدون داشتن سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای گران، از طریق خدماتی انجام دهند. رایانش ابری آخرین پاسخ فناوری به این نیازها بوده‌است. از آنجا که اکنون این فناوری دوران طفولیت خود را می‌گذراند، هنوز تعریف استاندارد علمی که مورد قبول عام باشد برای آن ارائه نشده‌است اما بیشتر صاحبنظران بر روی قسمتهایی از تعریف این پدیده هم رای هستند. مؤسسه ملی فناوری و استانداردها (NIST) رایانش ابری را اینگونه تعریف می‌کند:

«رایانش ابری مدلی است برای فراهم کردن دسترسی آسان بر اساس تقاضای کاربر از طریق شبکه به مجموعه‌ای از منابع رایانشی قابل تغییر و پیکربندی (مثل: شبکه‌ها، سرورها، فضای ذخیره‌سازی، برنامه‌های کاربردی و سرویس‌ها) که این دسترسی بتواند با کمترین نیاز به مدیریت منابع یا نیاز به دخالت مستقیم فراهم‌کننده سرویس به سرعت فراهم شده یا آزاد (رها) گردد. این مدل رایانش ابری از ۵ مشخصه (ویژگی) اصلی، ۳ مدل خدماتی و ۴ مدل گسترش (استقرار یا deployment) تشکیل شده‌است.»

منبع : wikipedia

تلاش سایت هاست ارزان در جهت ارائه ی کیفیت مناسب هاست ها همراه با قیمت مناسب برای کاربران است. که اینکار با ارائه ی هاست های SSD با پردازش ابری به همراه قیمت منصفانه میسر شده است.

اگر به هاست ارزان نیاز دارید ، نرخ های زیر را نگاهی بیاندازید 😊

code takhfif

آفر ویژه

هزار55سالانه
 • 200 قالب وردپرس
 • راست چین
 • فارسی
 • پلاگین های پرمیوم
 • هاست 5 گیگ هدیه

هاست SSD پرمیوم

هزار40سالانه
 • فضا 1 گیگابایت
 • بکاپ روزانه
 • پهنای باند نامحدود
 • SSL رایگان
 • منابع بیشتر

هاست SSD محدود

هزار3سالانه
 • فضا 1 گیگابایت
 • بکاپ روزانه
 • پهنای باند 10 گیگ
 • بدون SSL
 • بدون کرون جاب
سوالات قبل از خرید کاربران :