بهینه سازی یا سئو چیست ؟ سئو در سایت خرید هاست ارزان

بهینه سازی یا سئو چیست ؟ سئو در سایت خرید هاست ارزان

سئو چیست ؟

سئو یا Search engine optimize به مفهوم بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است . با این تاثیر که موتور جستجو سایت را در رده های بهتر و سریعتر برای جستجو کننده به نمایش در آورد .

توضیحی از سایت wikipedia در مورد بهینه سازی سایت یا SEO :

Search engine optimization (SEO) is the process of affecting the online visibility of a website or a web page in a web search engine‘s unpaid results—often referred to as “natural”, “organic”, or “earned” results. In general, the earlier (or higher ranked on the search results page), and more frequently a website appears in the search results list, the more visitors it will receive from the search engine’s users; these visitors can then be converted into customers. SEO may target different kinds of search, including image search, video search, academic search news search, and industry-specific vertical search engines. SEO differs from local search engine optimization in that the latter is focused on optimizing a business’ online presence so that its web pages will be displayed by search engines when a user enters a local search for its products or services. The former instead is more focused on national or international searches.

منبع : wikipedia

بهینه سازی یا سئو چیست ؟ سئو در سایت خرید هاست ارزان

سئو توسط سایت خرید هاست ارزان :

یک سایت قبل از اینکه نیاز به راه اندازی داشته باشد، نیاز به بهینه سازی مناسب دارد. به این دلیل که سایت بر روی پایه های بهینه سازی بنا خواهد شد و رشد مناسب سایت به درست بنا شدن این پایه ها بستگی دارد.

هر سایتی در قبال توجه مناسب موتور های جستجو توان جذب بازدید خود را مشخص می کند. پس بهینه سازی یک امر بسیار مهم است.

گرچه امر بهینه سازی یک روش راز آلود و دور از دسترس و در اختیار گروه خاصی نیست. روشی آسان است که با مطالعه و همینطور تست مطالعات روی سایت های متعدد و همینطور ایجاد ایده و ساخت روش های منحصر بفرد و تست آنها و به نحوی بازی با قوانین بهینه سازی می تواند شما را برای فراگیری و تسلط به این امر کمک کند.

شاید بهینه سازی ( سئو ) سایت کار راحتی باشد ولی از آنجایی که افراد کمی سمت یادگیری این امر مهم رفته اند و گاها این روش را موضوعی راز آلود و دارای تکنیک های خاص معرفی کردند، افرادی چشم به کسب درآمد بالاتر دوختند و در این روش طمع کردند که قیمت های سطح نت گواه این موضوع است.

بهینه سازی امری نیست که به مانیتورینگ مداوم از سمت بهینه کننده نیاز داشته باشد. 90 درصد امر بهینه سازی بستگی به کد های نوشته شده در هفته ی اول قابل انجام است. یک دوره ی مشاوره و آموزش در مورد نحوه ی مطلب گذاری و ساخت ساختار مناسب برای هر مطلب دارد. یک سری آموزش ها برای لینک سازی داخل سایت و موضوعاتی از این دست. نهایتا تایم های بالای سه هفته یا یک ماه، باید به دلیل تعداد بالای سفارشات باشد و نه نسبت دادن این زمان برای توجیه طولانی بودن امر بهینه سازی.

دلیل اینکه بهینه سازی در سایت خرید هاست ارزان ، با قیمتی متفاوت و ارزان تر انجام می گیرد، به خاطر توضیحات بالا و همینطور نام سایت است. قرار است در این سایت خدمات، ارزان ارائه شوند و همینطور طمعی هم برای کسب درآمد زیاد نداشته باشیم و همه چیز دو طرفه و برد برد انجام شود.

بهینه سازی در سایت خرید هاست ارزان به دو روش انجام می گیرد :

1 – دریافت مشاوره از ما و انجام بهینه سازی توسط خودتان و پرداخت حق بهینه سازی پایین. ( این روش به شما توصیه می شود به این خاطر که شما خودتان بهینه سازی را فرا خواهید گرفت و برای سایت های بعدی نیازی به ما نخواهید داشت.)

2 – انجام بهینه سازی توسط ما و پرداخت هزینه ی بیشتر نسبت به روش اول. گرچه مبلغ باز هم پایین و ارزان است.

توصیه می کنیم از روش اول استفاده کنید البته اگر وقت کافی دارید. اینطور هم شما سود خواهید کرد هم ما 🙂 . قرار نیست این نقل : ” دریافت کیفیت بالا با پرداخت هزینه ی بیشتر ” صحت داشته باشد. مدت ها است که خدماتی با کیفیتی بالاتر با دریافت هزینه ی کمتر توسط بحث های بازارشناسی مطرح شده اند اما در کشور ما و البته بین عزیزان سود دوست، روش ها و بحث های سنتی همچنان جایگاه خودشان را حفظ کرده اند. آنچیزی که کیفیت را ایجاد می کند، تخصص عرضه کننده ی آن است. مبلغ دریافتی فقط تمایل به میزان سود را مشخص می کند. با استفاده از روش اول، ما ضرری نخواهیم کرد و شما هم سود خواهید کرد.

اگر وقت کافی ندارید، می توانید بحث سئو ( بهینه ) سازی سایت خودتان را به سایت خرید هاست ارزان بسپارید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را وارد کنید. * لطفا کپچا را مجدد بارگذاری کنید . تایم پاسخگویی تمام شده است.