قوانین در سایت خرید هاست ارزان :

برای حفظ همکاری و ادامه ی فعالیت دو طرفه نیاز است قوانین را مطالعه نموده و سعی در رعایت آنها داشته باشید. مسلما برای حفظ رضایت کاربران تا جای امکان به نفع کاربران فعالیت خواهیم کرد اما نیازمند رعایت موارد زیر از سمت شما نیز هستیم.

1 – اگر مشکلاتی از سمت هاست های سایت خرید هاست ارزان باشد تا 7 روز امکان عودت وجه فراهم است و بعد از آن متاسفانه امکان عودت وجه نیست مگر در شرایطی که از سمت سایت خرید هاست ارزان این مورد قابل انجام و پذیرش باشد.

2 – اگر از منابع بیشتر از حد اختصاص داده شده استفاده کنید امکان معلق شدن خودکار سرویس وجود دارد همینطور امکان دریافت خسارت از شما تا رفع تعلیق وجود خواهد داشت. در صورت تکرار مجدد استفاده ی بیش از حد از منابع تخصیص داده شده به هاست شما توسط سایت شما و اسکریپت های نصب شده توسط شما، از شما درخواست خسارت می شود و همینطور به شما مهلت 2 تا 4 روز برای انتقال سایتتان به شرکت دیگری به اجبار داده می شود. پس باید این موارد توسط شما کنترل شود و میزان استفاده از منابع سایت خود را کنترل کنید.

3 – از قرار دادن مطالبی که باعث خدشه دار شدن قوانین کشور ، افکار و ایجاد مشکلات روحی و جسمی در جامعه می شود خودداری کنید.

4 – لطفا ایمیل اسپم ارسال نکنید. در هر ساعت امکان ارسال 750 ایمیل برای شما فراهم است. برای ارسال ایمیل های گروهی باید از سرویس دهنده های دیگری که در سطح نت خدمات رسانی میکنند استفاده کنید.

5 – شاید مواردی پیش بیایند که باعث ایجاد مشکل در سرویس دهی ما بشوند مانند تحریم ها ، جنگ ، مشکلات مخابراتی ، تعطیلی دیتاسنتری که از آن خدمات گرفته می شود و یا مشکلاتی از سمت دیتاسنتر که توانایی رسیدگی و رفع مشکل از سمت ما در آنها محدود است. در این موارد مسئولیتی بر عهده ی سایت خرید هاست ارزان نیست. البته امیدواریم که این مسائل پیش نخواهند آمد. سعی کنید غیر از بکاپ های روزانه ای که ما تهیه می کنیم از اطلاعات خود هر از چندگاهی بر روی رایانه ی شخصی و یا سرویس های اینترنتی مانند گوگل درایو بکاپ تهیه کنید .

6 – از اسکریپت هایی که باعث ایجاد خطر امنیتی می شوند استفاده نکنید.

7 – لطفا قبل از پایان دوره ی سرویس، فاکتور صورتحساب را پرداخت نمایید. تا مدتی سرویس شما حفظ می شود و البته مالیاتی بر آن اضافه نخواهد شد اما بعد از مدتی سرویس شما حذف می شود و امکان بازگشت آن وجود ندارد. لطفا در این مورد توجه و احتیاط لازم را مورد نظر داشته باشید.

8 – لطفا از سرور های اختصاصی و مجازی برای اسکن و حملات دیداس استفاده نکنید. در صورت مشاهده و شکایت اکانت شما حذف می شود و تمامی آی پی های شما حتی در صورت نبود هیچ شکایتی فورا در اولین روز کاری به مراجع قانونی و پلیس فتا ارائه می شود و تا جای ممکن پیگیری خواهیم کرد. احترام به حقوق دیگران وظیفه ی ما و هم شماست.

9 – سایت هایی که کپی رایت داخلی را رعایت نمی کنند ، از نام های تجاری دیگران استفاده می کنند، به اشخاص یا ادیان و گروه های مختلف توهین می کنند مجاز به ادامه ی فعالیت بر روی سرویس های سایت خرید هاست ارزان نیستند.

10 – هاست نامحدود و سایر هاست های اشتراکی مناسب برای فایل هاستینگ ( نگهداری فایل ) و هاست دانلود نیستند، لطفا از پلن های اختصاص داده شده برای این نوع سرویس ها مانند هاست دانلود و یا وی پی اس استفاده کنید. در هاست اشتراکی نباید از هاست به صورت ذخیره سازی فایل فشرده و یا فیلم و یا mp3 و یا سایر فایل های مالتی مدیا استفاده شود . حتی فایل های بکاپ بعد از ایجاد بکاپ باید فورا دانلود و حذف شوند . در غیر این صورت فایل های فشرده ، فیلم ها و سایر مواردی که توسط شما در هاست ذخیره شده اند بدون اخطار از روی هاست حذف می شوند و هاست شما معلق و از شما درخواست می شود به سرویس دهنده ی دیگری سایت خود را انتقال دهید. البته احتمال درخواست خسارت از شما هم وجود خواهد داشت.

11 – لطفا از اسکریپت های مدیریت اینستاگرام و اسکریپت های ارسال ایمیل بر روی هاست اشتراکی استفاده نفرمایید.

12 – تعداد فایل های مجاز در هاست اشتراکی 250 هزار فایل است. اگر از حد مجاز، فایل های بیشتری نگهداری شود احتمال معلق شدن اکانت خواهد بود.

13 – برای ثبت هاست رایگان حتما باید دامنه فعال و به نام شما باشد. از دامنه هایی که برای استفاده از هاست رایگان استفاده می شوند whois دریافت می شود و اگر ثبت نشده باشند و یا به نام شما نباشند تایید نمی شوند.

14 – پلن های هاست رایگان درواقع برای عزیزانی در نظر گرفته شده است که فعلا توانایی پرداخت وجهی ندارند اما نیاز دارند برنامه های خود را اجرا کنند.برنامه هایی برای داشتن سایتی موفق و فعال در حوضه ی نت ایران. به همین خاطر دامنه هایی که این احتمال می رود که در جهت فعالیت مناسب هاست رایگان تهیه نشده اند و یا شرایط مورد نظر را ندارند به احتمال قوی تایید نمی شوند.

15 – هاست های رایگانی که برای سایت های تجاری مانند سایت های فروش محصولات، سفارش داده می شوند، باید بعد از دوماه به پلن بالاتر ارتقا داده شوند.

16 – بر اساس توضیحات بالا، سایت هایی که بر روی هاست رایگان ایجاد می شوند اما فعالیتی ندارند و رها شده اند، با ایجاد تیکت تذکر یا باید به سایر پلن ها ارتقا پیدا کنند و یا حذف می شوند.

17 – هاست رایگان تنها یک بار قابلیت سفارش را دارد.

18 – سایت های خبرخوان و جمع کننده ی مطالب از RSS ها مجاز به فعالیت بر روی هاست های اشتراکی نیستند .

19 – لحن گفتگو : گاها پیش آمده است که مشکلاتی از سمت تنظیمات کاربران ایجاد شده است و یا در هنگام تحریم سرویس ها ، کاربران الفاظ بسیار نادرستی را استفاده کردند . نیاز به احترام دو طرفه در تمامی مراحل خواهد بود . در صورت عدم رعایت آن احتمال تعلیق سرویس و عدم بازگشت وجه وجود خواهد داشت.

20 – خرید شما به منزله ی تایید تمامی قوانین ذکر شده است و اگر در طول استفاده از سرویس، بندی از قوانین بالا رعایت نشود و بی توجهی گردد، سایت خرید هاست ارزان ملزم به اجرای قوانین و دریافت خسارت و حذف سرویس شما و همینطور درخواست از شما برای انتقال به سرویس دهنده ی دیگر می باشد . پذیرفتن قوانین در هنگام خرید به معنی پذیرفتن تمامی مواردی است که در این صفحه در خدمت شما قرار گرفت. گرچه تمامی سعی خود را می کنیم تا در حد توان برخی از اشتباهات کاربران را نادیده بگیریم اما در صورت تکرار آنها، مجبور به اعمال قوانین هستیم.

لطفا این شرایط کوتاه و آسان را رعایت کنید. هدف سرویس دهی ما ارائه ی هاست های با کیفیت و ارزان است. به احترام و توجه متقابل شما نیازمندیم.